تاکنون مقاله ای برای این رویداد ثبت نشده است!!!
 • اولین همایش ملی سواد رسانه ای و مدیریت فرهنگی
  دسته بندی ها : زبان و ادبیات فارسی - روانشناسی - مدیریت بازرگانی
  سطح رویداد : ملی
  نوع رویداد : حضوری
  مهلت ثبت نام : 1402/07/17
  تاریخ انتشار : 1402/01/30
  دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  وضعیت رویداد : برگزار شده
  جزئیات بیشتر رویداد
  • مهلت ارسال چکیده : -
  • مهلت ارسال مقاله : 1402/07/13
  • زمان برگزاری : 1402/07/21
  • شهر محل برگزاری : اهواز
  • دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  • شماره تماس دبیرخانه رویداد : ۰۹۳۶۱۵۷۸۲۱۰
  • ایمیل دبیرخانه رویداد: taherzadeh.res[at]gmail.com

  امروزه در هر کشوری پیشرفت و ترقی به واسطه ی علم پدید می آید. با توجه به جایگاه علم، یکی از طرایق انتقال و نشر علم در هر حوزه ای، برگزاری کنفرانس و همایش می باشد. با برگزاری کنفرانس علمی می توان آخرین نتایج و دستاوردهای علمی و پژوهشی نگارنده (گان) را به کمک پایگاه های علمی جهت توسعه تحقیقات به اندیشمندان و پژوهشگران در حوزه تخصصی مشترک با نویسنده (گان) به اشتراک گذاشت.

  در واقع انتشار نتایج یک پژوهش می تواند باعث تکمیل گردیدن سیر تکاملی یک مسئله علمی گردد. با این اوصاف ، موسسه مطبوعاتی طلوع روشنگری پارسیان کنفرانسی تحت عنوان اولین همایش ملی سواد رسانه ای و مدیریت فرهنگی در مورخ 21 مهر ماه 1402 در خوزستان – اهواز برگزار می نماید. لذا بدینوسیله از کلیه اساتید، پژوهشگران، اندیشمندان، صاحب نظران و دانشجویان علاقه مند به موضوعات مرتبط دعوت می گردد مقالات علمی خود را از طریق سامانه ثبت نام و نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایند. این کنفرانس امید دارد با فعالیت خود و با دریافت مقالات، دستاوردهای علمی محققان کشور را به نحو شایسته ای در اختیار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار دهد و در پایگاه های ملی معتبر کشور نمایه نماید.

  اولین همایش ملی سواد رسانه ای و مدیریت فرهنگی

  محورهای همایش

  مدیریت رسانه ، علوم ارتباطات ، اقتصاد رسانه ، تکنولوژی های رسانه ای ، علوم اجتماعی و رفتاری ، سواد رسانه ای ، حقوق و رسانه ، جامعه شناسی رسانه ، مخاطب شناسی ، روزنامه نگاری ، مطبوعات ، تبلیغات ، اخلاق و رسانه ، آینده رسانه ، دین و رسانه ، مدیریت خبر ، رسانه و توسعه ، روش های تحقیق در رسانه ، فلسفه رسانه ، مدیریت فرهنگی ، جایگاه فرهنگ در هویت و موجودیت جامعه ، نقش فرهنگ در پیشرفت جوامع ، جامعه شناسی فرهنگی ، اقتصاد و فرهنگی و سایر موضوعات مرتبط با کنفرانس

مقالات جدیدترین رویدادها