تاکنون مقاله ای برای این رویداد ثبت نشده است!!!
 • همایش ملی نقش اقتصاد دیجیتال و کسب و کار خلاق در رونق تولید و مهار تورم
  دسته بندی ها : مدیریت بازرگانی - مدیریت صنعتی - مدیریت دولتی
  سطح رویداد : ملی
  نوع رویداد : حضوری
  مهلت ثبت نام : 1402/06/25
  تاریخ انتشار : 1402/02/24
  دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  وضعیت رویداد : برگزار شده
  جزئیات بیشتر رویداد
  • مهلت ارسال چکیده : -
  • مهلت ارسال مقاله : 1402/06/20
  • زمان برگزاری : 1402/06/30
  • شهر محل برگزاری : نوشهر
  • دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  • شماره تماس دبیرخانه رویداد : ۰۹۳۶۱۵۷۸۲۱۰
  • ایمیل دبیرخانه رویداد: taherzadeh.res[at]gmail.com

   همایش ملی نقش اقتصاد دیجیتال و کسب و کار خلاق در رونق تولید و مهار تورم

  امروزه در هر کشوری پیشرفت و ترقی به واسطه ی علم پدید می آید. با توجه به جایگاه علم، یکی از طرایق انتقال و نشر علم در هر حوزه ای، برگزاری کنفرانس و همایش می باشد. با برگزاری کنفرانس علمی می توان آخرین نتایج و دستاوردهای علمی و پژوهشی نگارنده (گان) را به کمک پایگاه های علمی جهت توسعه تحقیقات به اندیشمندان و پژوهشگران در حوزه تخصصی مشترک با نویسنده (گان) به اشتراک گذاشت. در واقع انتشار نتایج یک پژوهش می تواند باعث تکمیل گردیدن سیر تکاملی یک مسئله علمی گردد.
  با این اوصاف ، تشکل اقتصاد دیجیتال و استارتآپ ها با همکاری مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد کنفرانسی تحت عنوان همایش ملی نقش اقتصاد دیجیتال و کسب و کار خلاق در رونق تولید و مهار تورم در مورخ 30 شهریور ماه 1402 در مازندران برگزار می نماید.
  لذا بدینوسیله از کلیه اساتید، پژوهشگران، اندیشمندان، صاحب نظران و دانشجویان علاقه مند به موضوعات مرتبط دعوت می گردد مقالات علمی خود را از طریق سامانه ثبت نام و نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایند.
  این کنفرانس امید دارد با فعالیت خود و با دریافت مقالات، دستاوردهای علمی محققان کشور را به نحو شایسته ای در اختیار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار دهد و در پایگاه های ملی معتبر کشور نمایه نماید.

  همایش ملی نقش اقتصاد دیجیتال و کسب و کار خلاق در رونق تولید و مهار تورم

  محورهای کنفرانس:

  حاکمیت و رهبری دیجیتال - توسعه منابع انسانی و تجربه کارکنان در تحول دیجیتال - مدل های کسب و کار در عصر دیجیتال - بازاریابی دیجیتال و تجربه مشتری دیجیتال - بانکداری دیجیتال - تکنولوژی مالی و تحول دیجیتال در خدمات مالی - داده های بزرگ و تصمیم گیری مبتنی بر داده در عصر دیجیتال - مدیریت گردشگری دیجیتال - مدیریت زنجیره تامین پایدار در عصردیجیتال - نوآوری دیجیتال و اکوسیستم کارآفرینی سیاست گذاری، قانونگذاری و مدیریت نوآوری در کسب وکارهای دیجیتال - اقتصاد دیجیتال - کارآفرینی، راهکارها و موانع - خلاقیت و ایده پردازی در کسب و کار - کسب و کار اینترنتی و فضای مجازی پاک - پیوندها و ارتباطات موثر - رضایتمندی مشتری - اشتغال و بهره وری نیروی کار خلق ارزش و ثروت سرمایه گذاری و تامین مالی زیرساختها و ساختارها - حکمرانی در اقتصاد دیجیتال - توسعه منابع انسانی - اطلاع رسانی و فرهنگ سازی

مقالات جدیدترین رویدادها