تاکنون مقاله ای برای این رویداد ثبت نشده است!!!
 • سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار
  دسته بندی ها : مدیریت بازرگانی - مدیریت صنعتی - مدیریت دولتی
  سطح رویداد : بین المللی
  نوع رویداد : حضوری
  مهلت ثبت نام : 1403/02/20
  تاریخ انتشار : 1402/12/21
  دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  وب سایت رویداد : کلیک کنید
  وضعیت رویداد : دریافت مقاله
  جزئیات بیشتر رویداد
  • مهلت ارسال چکیده : -
  • مهلت ارسال مقاله : 1403/01/30
  • زمان برگزاری : 1403/04/13
  • شهر محل برگزاری : تبریز
  • دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  • شماره تماس دبیرخانه رویداد : 04133376643
  • ایمیل دبیرخانه رویداد: info[at]3icmba.ir

  اساتید فرهیخته، پژوهشگران ارجمند و دانشجویان گرامی:

  امروزه در کشورهای در حال توسعه، صنعتی شدن و توسعه کسب و کار به مثابه حل کلیه مشکلات اقتصادی مطرح است به طوری که صاحبنظران مسائل اقتصادی ، آن را مترادف با توسعه یافتگی می دانند. جوامع دنیای امروزی متشکل از سازمان هایی هستند که برای مردم آن جامعه به تولید کالا یا خدمات می پردازند و از این راه منتفع می گردند. با توجه به جمعیت بسیار زیاد جوامع، بدون وجود مدیریت کارآمد و اثربخش در هر زمینه از جمله اقتصاد و کسب و کار، آنها قادر به برآورده کردن نیازهای جامعه نیستند. لذا، برای نیل به اهداف عالی و رشد و تعالی فرهنگی، اقتصادی و صنعتی خود و نسل آینده به مجموعه ای از مدیریت جهت برنامه ریزی، سازماندهی، رهبری و کنترل نیازمندیم. لذا در شرایط فعلی با ایجاد فرصت‏ های جدید کسب و کار، کاهش هزینه، سهم بازار بیشتر و بهبود انگیزه کارکنان می توان با گسترش مفاهیم کلیدی مدیریتی و عوامل موثر در بهبود فضای کسب و کار از مزیت های رقابتی موجود برای توسعه کسب و کار استفاده نمود. در همین راستا و با توجه به جنبه های بین المللی مقوله مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار، کشور ایران نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص خود، اکنون در مرحله ای از توسعه قرار گرفته است که تحت هر شرایطی باید مقوله توسعه اقتصادی و کسب و کار را به طور جدی مورد توجه قرار دهد.  

  ازاین رو دبیرخانه سومین کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار با توجه به برگزاری موفق کنگره قبلی و بازتاب بسیار گسترده آن در سطح ملی و بین المللی در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته ، اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبر ایران و جهان و نهادهای علمی پژوهشی سومین دوره کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار را در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار نماید. این کنگره به دنبال آن است که با گردهم آوردن صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان، سیاستگزاران و مدیران، سازمانهای ذی ربط و علاقه مند، متخصصان و علاقه مندان موضوع علوم انسانی، مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری ، کارآفرینی و کسب و کار ، به تبیین مفاهیم و اهداف آن بپردازد و فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین در زمینه ی مدیریت، اقتصاد ، حسابداری ، کارآفرینی و کسب و کار پایدار باشد . این کنگره باشعار "مدیریت پایدار راهی به سوی توسعه اقتصادی" فرصتی برای گردهمایی صاحبنظران، متخصصان واندیشمندان درحوزه مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری ، کارآفرینی، علوم انسانی و کسب و کار است. برگزاری این کنگره امکان تبادل نظر و ایجاد ارتباط علمی با دانشگاه ها و مراکز تخصصی کشور و جهان درزمینه مفاهیم مشترک توسعه پایدار در بخش های مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری ، کارآفرینی و کسب و کار و سایر موضوعات مرتبط با محورهای کنگره را فراهم می سازد. تمرکز اصلی این کنگره بر شناخت فرصت ها و چالش های پیش روی مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و توسعه کارآفرینی و کسب و کار و تلاش برای ارائه راهکار های علمی برای رشد و توسعه هر چه بیشتر علوم انسانی می باشد.

  بر این اساس، دبیرخانه سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار با افتخار از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراکز علمی ، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می نماید با شرکت در برنامه های متنوع این کنگره در این رویداد مهم بین المللی مشارکت نموده وبا ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه دستیابی به اهداف فوق را فراهم سازند.

   

  سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

   

مقالات جدیدترین رویدادها