جستجو در مقالات این دانشگاه:
اینستاگرام تی پی بین
همایش ، رویداد ، ژورنال
تعداد کل مقالات نمایه شده این دانشگاه : 4
 • پردیس فاطمه الزهرا(س) اصفهان
  نوع دانشگاه : وزارت آموزش و پرورش
  آدرس دانشگاه : اصفهان - خیابان مدرس - خیابان شهید ضابط زاده
  شماره تماس : 03134616165
  محققین این دانشگاه : 3 محقق
  مقالات منتشر شده : 4 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : 1360
  • تعداد دانشکده : 0
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 4 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 0 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1399/06/30
  • ایمیل دانشگاه :

  پردیس فاطمه الزهرا(س) اصفهان

  پردیس حضرت فاطمه زهرا (س) در مهرماه 1360 با نام تربیت معلم تاسیس و در راستای تربیت و آموزش معلمان  در رشته های مورد نیاز تجهیز و راه اندازی گردید و در سال 1390 دانشگاه فرهنگیان با تجمیع کلیه مراکز تربیت معلم سراسر ایران تاسیس شد.

  پردیس حضرت فاطمه زهرا (س ) با مساحت 28200 مترمربع و زیربنای 12600 مترمربع زیربنا درشمال اصفهان  خیابان مدرس، خیابان شهید ضابط زاده واقع شده است. این پردیس دارای 3ساختمان  اداری - آموزشی شامل 24کلاس درس، کتابخانه با 22000 جلد کتاب، آزمایشگاه، سالن اجتماعات، سالن کنفرانس، 2سایت کامپیوتر می باشد، که سالانه پذیرای بیش از 1000 دانشجو در 10رشته در مقاطع کارشناسی پیوسته، رشته آموزش ابتدایی درکارشناسی ناپیوسته و علوم تربیتی گرایش آموزش و پرورش ابتدایی در کارشناسی ارشد وهمچنین پذیرای دانشجویان مهارت آموز می باشد.

  این پردیس همچنین دارای 2 طبقه خوابگاه با ظرفیت570 نفردانشجو، آشپزخانه و سلف سرویس  با ظرفیت 400 نفر، نمازخانه با ظرفیت 400 نفر، سالن سرپوشیده ورزشی، سالن ژیمناستیک، سالن ایروبیک و همچنین یک مرکز مشاوره می باشد.

  مسئولین  این مرکز تلاش نموده با استعانت از الطاف کریمانه حضرت حق تعالی و بهره گیری از سیاست های کلی آموزش و پرورش و نظام مقدس جمهوری اسلامی و با بهره  مندی از  دانش اساتید فرهیخته استان و کادر مجرب با ایجاد محیطی سالم و با نشاط و تجهیز قسمت های مختلف مرکز زمینه را جهت افزایش سطح علمی دانشجویان فراهم نموده و با کوله باری از تجربه و مهارت ، پس از سالها تلاش خستگی ناپذیر هم اکنون با بهره مندی از توان علمی و فرهنگی بالا آماده ارائه خدمات آموزشی ، فرهنگی و رفاهی به دانشجویان سراسر کشور می باشد.

  توضیحات بیشتر