تاکنون مقاله ای برای این دانشگاه ثبت نشده است!!!
 • آموزشکده فنی و حرفه ای پسران اردبیل
  نوع دانشگاه : فنی و حرفه‌ای
  آدرس دانشگاه : اردبیل - میدان ایثار- ابتدای جاده خلخال - جنب اداره هواشناسی
  شماره تماس : 04533668180
  محققین این دانشگاه : 0 محقق
  مقالات منتشر شده : 0 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : 1375
  • تعداد دانشکده : 0
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 0 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 0 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1399/06/30
  • ایمیل دانشگاه :

  آموزشکده فنی و حرفه ای پسران اردبیل

  آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران اردبیل با سابقه‌ترین و در عین حال بزرگترین مرکز دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان می‌باشد. این مرکز در سال 1375 تاسیس و زیر نظر وزارت آموزش و پرورش به صورت ضمیمه هنرستان فنی رازی با چهار رشته کاردانی (حسابداری-کامپیوتر-مکانیک خودرو-ساختمان) شروع به کار نمود.

  هم اکنون در 11 رشته مقطع کاردانی در رشته‌های الکتروتکنیک، الکترونیک، تاسیسات، تربیت‌بدنی، حسابداری، ساخت و تولید، ساختمان، کامپیوتر، گرافیک، مکانیک خودرو، معماری و 6 رشته مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته‌های معماری، ساختمان، حسابداری مالی، برق قدرت، مکانیک خودرو- تاسیسات حرارتی و برودتی به فعالیت علمی و آموزشی می‌پردازد.

  این آموزشکده در سال 1400، از طریق کنکور سراسری مبادرت به پذیرش دانشجو در رشته کارشناسی پیوسته حسابداری از  رشته های نظری نموده است. در حال حاضر تعداد دانشجویان کاردانی و کارشناسی این مرکز 1022 نفر می‌باشد. سلف سرویس این مرکز دارای سالن به ظرفیت 200 نفر و ظرفیت خوابگاه به تعداد 186 نفر می‌باشد.

  آموزشکده فنی وحرفه ای نزدیک 25 سال است با عنایات خفیه الهی و ظرفیت مناسب علمی منابع انسانی مومن، انقلابی و مجرب توانسته نقش فعال و اثرگذاری را در عرصه تحول بخشی به مسائل پیش روی خود و حتی دیگر مراکز آموزشی، خاصه مراکز تابعه دانشگاه فنی وحرفه ای استان ایفا نماید.

  توضیحات بیشتر

متاسفانه مقاله ای با مشخصات مورد نظر شما یافت نشد!!!

بازگشت به صفحه ی دانشگاه ها
مقالات جدیدترین ژورنال ها