جستجو در مقالات این دانشگاه:
همایش ، رویداد ، ژورنال
اینستاگرام تی پی بین
تعداد کل مقالات نمایه شده این دانشگاه : 2
 • آموزشکده فنی و حرفه ای دختران نی ریز
  نوع دانشگاه : فنی و حرفه‌ای
  آدرس دانشگاه : نی ریز - بلوار آزادی - میدان دانشجو - خیابان شمس المعالی
  شماره تماس : 07153831074
  محققین این دانشگاه : 2 محقق
  مقالات منتشر شده : 2 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : 1378
  • تعداد دانشکده : 0
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 2 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 0 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1399/06/30
  • ایمیل دانشگاه :

  آموزشکده فنی و حرفه ای دختران نی ریز

  آموزشکده فنی و حرفه ای دختران نی ریز در سال  1378 در نی ریز تاسیس شد، که اولین مرکز آموزش عالی دولتی در شهرستان می باشد. این مجموعه آموزشی در تداوم سیر تحصیلی دوره متوسطه فنی و حرفه ای با بهره گیری از آموزش های نظری و عملی در زمینه آموزش و تربیت تکنسین کارآمد خدمات آموزشی خود را آغاز نمود، که دانش آموختگان علاوه بر توانایی علمی، از مهارت های عملی لازم برخوردار می باشد و اکثر آنها در زمینه های مرتبط به رشته تحصیلی خود جذب بازار کار می شوند.

  این مرکز با برخورداری  از کادر آموزشی مجرب، امکانات و تجهیزات متوسط توانسته است در سه رشته طراحی و دوخت، نقشه کشی معماری و حسابداری بازرگانی دانش آموختگان کارآمد و کارآفرینی داشته باشد. به منظور تحقق دوره های کاردانی و تامین نیروی تکنسین در نظام مقدس جمهوری اسلامی و با توجه به اینکه این منطقه از نظر پتانسیل های مورد نیاز در وضعیت خوبی قرار دارد با همکاری و تلاش مسئولین شهرستان مجوز تاسیس آموزشکده در مهر ماه 1378 با یک رشته طراحی و دوخت صادر و شروع فعالیت نمود.

  مجوز رشته معماری در سال 1382 و رشته حسابداری در سال 1387 صادر، سال  1397 مجوز کارشناسی رشته معماری و حسابداری و سال  1399 مجوز کارشناسی رشته طراحی و دوخت صادر گردید.در حال حاضر بالغ بر 390 دانشجو در سه رشته طراحی و دوخت، معماری و حسابداری در دو دوره کاردانی و کارشناسی مشغول به تحصیل می باشند.

  توضیحات بیشتر
مقالات جدیدترین رویدادها