جستجو در مقالات این دانشگاه:
همایش ، رویداد ، ژورنال
اینستاگرام تی پی بین
تعداد کل مقالات نمایه شده این دانشگاه : 9
 • موسسه آموزش عالی دانش پژوهان
  نوع دانشگاه : موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی
  آدرس دانشگاه : اصفهان - بلوار کشاورز - نبش چهارراه مفتح
  شماره تماس : 03137779914
  محققین این دانشگاه : 5 محقق
  مقالات منتشر شده : 9 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : 1385
  • تعداد دانشکده : 0
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 3 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 6 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1399/06/30
  • ایمیل دانشگاه :

  موسسه آموزش عالی دانش پژوهان

  دانش پژوهان بنیادی است برخاسته از نیاز به دانستن و آگاهی، نیازی که تنها کلید ورود به جهان علم و شاهراه نیل به ساحل بیکران حقیقت که همان روح وجودی مدینه فاضله است، می‌باشد. پیمودن مسیر و صعود از نردبان دانش که گاه نهادن بر نخستین پلکان آن آرزویی دراز می‌نماید، تنها با اندیشه و تلاش مدعیان این عرصه امکان خواهد داشت و بر این اساس آنچه امروز پیش روی شماست ثمره کوشش فراوان کسانی است که دست دوستی خویش را به نشانه یافتن همراه دراز کرده‌اند تا بتوانند فرداهای بهتری بیافرینند.

  موسسه آموزش عالی دانش‌پژوهان پیشرو با تمامی ارکان و حوزه‌های اجرائی، شوراها و کمیته‌های مصوب و مذکور در آئین‌نامه مدیریت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، دانشجویی، فرهنگی، پشتیبانی و طرح و برنامه فعالیت می‌نماید.

  این موسسه فعالیت خود را در مهرماه ۱۳۸۵ براساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی آغاز نمود. و پس از یازده سال فعالیت مستمر در حال حاضر دارای حدود ۲۲۰۰ دانشجو در مقاطع «کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته» در ۵۲ رشته و ۷ گروه آموزشی «عمران و نقشه‌برداری، معماری و شهرسازی، مکانیک و مواد، صنایع و مدیریت پروژه، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، نفت، علوم انسانی» می‌باشد.

  این تلاش با همکاری حدود ۲۰۰ هیئت علمی تمام‌وقت، نیمه‌وقت، نیمه حضوری و اساتید مدعو ۷۰ نفر همکار اداری و استفاده از فضای آموزشی مناسب که دارای امکانات کمک آموزشی، کارگاهی و آزمایشگاهی لازم می باشد، تحقق یافته است و موسسه آموزش عالی دانش پژوهان پیشرو را تبدیل به یکی از دانشگاه های موفق ایران نموده است.

  توضیحات بیشتر
مقالات جدیدترین رویدادها
مقالات جدیدترین ژورنال ها