تاکنون مقاله ای برای این دانشگاه ثبت نشده است!!!
 • موسسه آموزش عالی سبز آمل
  نوع دانشگاه : موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی
  آدرس دانشگاه : آمل - ميدان ميرحيدر آملی - بلوار شهيد منفرد نياكی - امیر 23 - بلوار صندوق پستی 647
  شماره تماس : 01143272222
  محققین این دانشگاه : 0 محقق
  مقالات منتشر شده : 0 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : 1385
  • تعداد دانشکده : 0
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 0 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 0 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1399/06/30
  • ایمیل دانشگاه :

  موسسه آموزش عالی سبز آمل

  شهرستان آمل از نظر جمعیتی سومین و از نظر وسعت دومین شهرستان بزرگ استان مازندران است.به لحاظ کشاورزی و زراعت جزء شهرهای برتر استان می باشد و از نظر صنعتی با داشتن چهار شهرک صنعتی بزرگ و قریب 43% کل کارگاه های صنعتی مازندران رتبه اول را در این استان داراست. نیروهای متخصص دارای تحصیلات عالی و شاغل در دانشگاه های تهران و مازندران که پرورش یافته این خطه عالم پرورند خدمات آموزشی و پژوهشی خوبی را به این موسسه ارائه می نمایند شهرت علمی این شهر و عالمان آن نیز همواره در طول تاریخ  زبانزد خاص و عام بوده است موقعیت استراتژیکی ویژه این شهر که استانهای نیمه شمالی کشور را به تهران و نهایتا به نواحی مرکزی ارتباط می دهند بر اهمیت این شهرستان دوصد چندان افزوده است.

  با ملحوظ نمودن دلایل فوق از سال 1383 گروهی از استادان و پژوهشگران علاقه مند به گسترش و توسعه علمی میهن عزیزمان ( هیئت موسس ) بر آن شدند تا گام های اولیه تاسیس این موسسه را در شهر آمل بردارند لذا با تلاش های پیگیر و مجدانه خود موفق شدند از مهر ماه سال 1385 پس از اخذ مجوز از وزرات محترم علوم ، تحقیقات و فناوری با جذب 73 نفر دانشجو در رشته علوم اجتماعی گرایش پژوهشگری ، کاردانی حسابداری و کاردانی مدیریت صنعتی موسسه را فعال نمایند.

  اینک پس از گذشت کمتر از هفت سال با برخورداری از مدیریت توانمند ، کادر علمی مجرب و نیروهای کارآمد در بيست و سه رشته تحصیلی در دوره های کاردانی ،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و كارشناسي ارشد و جذب قریب 1500 نفر دانشجوی مشغول به تحصیل با موفقیت چشم گیری به فعالیت علمی خود ادامه می دهند. هيات موسس اين موسسه در راستای نيل به اهداف بلند آموزشی خود اقدام به خريد زمين در يكی از بهترين نقاط جغرافيايی شهر و احداث ساختمانی متناسب با استانداردهای آموزشی نموده و با تجهيز كارگاه ها و آزمايشگاه های مدرن چشم انداز خوبی را برای فردای اين مركز آموزشی ترسيم نموده است.

   گروه حسابداری -گروه علوم اجتماعی - گروه علوم ارتباطات اجتماعی - گروه مديريت - گروه جغرافيا - گروه علوم تربيتی- گروه برق - گروه كامپيوتر - گروه عمران و معماری - گروه مكانيک - گروه نقشه برداری

  توضیحات بیشتر

متاسفانه مقاله ای با مشخصات مورد نظر شما یافت نشد!!!

بازگشت به صفحه ی دانشگاه ها
مقالات جدیدترین رویدادها
مقالات جدیدترین ژورنال ها