جستجو در مقالات این دانشگاه:
اینستاگرام تی پی بین
همایش ، رویداد ، ژورنال
تعداد کل مقالات نمایه شده این دانشگاه : 3
 • موسسه آموزش عالی میرداماد گرگان
  نوع دانشگاه : موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی
  آدرس دانشگاه : گلستان - گرگان - میدان بسیج - بلوار هیرکان - شهرک زیتون - زیتون ۶
  شماره تماس : 01732471320
  محققین این دانشگاه : 1 محقق
  مقالات منتشر شده : 3 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : 1384
  • تعداد دانشکده : 0
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 3 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 0 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1399/06/30
  • ایمیل دانشگاه :

  موسسه آموزش عالی میرداماد گرگان

  در سال ۱۳۸۴ و با هدف ارتقاء فرهنگی استان گلستان و جذب جوانان مستعد برای تحصیلات عالی و به منظور کاهش بار آموزش عالی دولتی کشور، موسسه آموزش عالی میرداماد گرگان به عنوان یکی از مراکز دانشگاهی غیردولتی-غیرانتفاعی تاسیس و راه اندازی شد.

  موسسه آموزش عالی میرداماد اولین موسسه فنی و مهندسی استان بوده که پیشرو در ارائه خدمات آموزشی با کیفیت برابر استانداردهای مصوب آموزش عالی کشور فعالیت خود را در گروه های پنج گانه آموزشی و پژوهشی معماری، عمران، کامپیوتر(سخت افزار و نرم افزار)، برق(الکترونیک) و مکانیک سالهاست با سربلندی و موفقیت ادامه می دهد.

  این موسسه تاکنون با جذب قریب ۲۰ نفر از اساتید مجرب و نخبه بصورت موظف و بیش از ۶۰ نفر از اساتید غیرموظف و حق التدریس و نیز برخورداری از کادر آموزشی کارآزموده در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی از کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته تا کارشناسی ارشد فعال بوده و همیشه بر بهبود مستمر کیفیت آموزشی و پژوهشی و رعایت کامل استانداردهای علمی و آموزشی تاکید دارد.

  در حال حاضر موسسه تلاش دارد با بسط فعالیت های خود در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و حتی دکترای تخصصی در آینده نزدیک در زمینه رشته هایی که همخوانی و همسویی با نیاز جامعه دارد فعالیت نماید و برنامه ها و طرح های منظم و متنوعی در زمینه شکوفایی استعدادهای علمی، هنری، ادبی، ورزشی، فرهنگی و فوق برنامه و نیز بهداشت روانی و مشاوره دانشجویان تدوین و در دست اجرا دارد. همچنین این موسسه پتانسیل آموزش بیش از ۲۰۰۰ نفر از دانشجویان این مرز و بوم را دارد که با حمایت دولت و وزارت علوم این مهم دست یافتنی است.

  رشته های تحصیلی

  روانشناسی - کامپیوتر - مکانیک - عمران - برق - معماری - حسابداری

  توضیحات بیشتر