تاکنون مقاله ای برای این رویداد ثبت نشده است!!!
 • پنجمین کنگره بین المللی مهندسی، تکنولوژی و علوم کاربردی
  دسته بندی ها : شهرسازی - مهندسی شیمی - مهندسی کامپیوتر - مهندسی پزشکی
  سطح رویداد : بین المللی
  نوع رویداد : حضوری
  مهلت ثبت نام : 1402/07/13
  تاریخ انتشار : 1402/06/26
  دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  وضعیت رویداد : برگزار شده
  جزئیات بیشتر رویداد
  • مهلت ارسال چکیده : -
  • مهلت ارسال مقاله : 1402/07/05
  • زمان برگزاری : 1402/10/10
  • شهر محل برگزاری : اوکلند
  • دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  • شماره تماس دبیرخانه رویداد : 021-28428557
  • ایمیل دبیرخانه رویداد: info[at]etas2023.com

  امروزه فناوری نقش اساسی در بهبود زندگی مردم ایفا می نماید لذا استفاده از نظریات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهی و صنعتی برای برنامه ریزی جهت تقویت چرخه صنعت و تولیدات در زمینه های مختلف علوم ، مهندسی و بکارگیری یافته های جدید جهت بومی سازی و بکارگیری تکنولوژی های نوین مهندسی در جهان یک نیاز مهم می باشد.همچنین نتایج حاصل از علوم مهندسی در پیشرفت تکنولوژی های نو و استفاده از آنها در جوامع بشری مستلزم مدیریت برفرآیند تولید، انتقال و توسعه این علوم میباشد. نوآوری در علوم مهندسی عامل پیشرفت کشورهای توسعه یافته در همه جهات می باشد.

  ضرورت توجه به وجود عناصر کاربردی در علوم مهندسی می تواند حتی پایه های تولید ناخالص ملی برای عرصه صادرات پایدار به کشورهای منطقه و جهان تلقی گردد لذا تقویت هرچه بیشتر تکنولوژی در علوم مهندسی و توسعه آن موجبات خودباوری مردم یک کشور را افزایش داده و آنرا به یک کشور مهم در جهان تبدیل می کند، پس حرکت به سوی توسعه وآبادانی زمانی تحقق می یابد که زیرساخت های علمی وعملی در این علوم موجود باشد.دانشگاه ها، نهادهای مرتبط با علوم مهندسی، دستگاه های اجرایی و سازمان های صنعتی ضامن ومجری ایجاد این زیرساخت ها هستند.

  از این رو انجمن علمی و پژوهشی aute به همراه موسسه های صاحب نظر در مهندسی و تکنولوژی با همکاری جمعی از اساتید دانشگاه های معتبر و پیشرو در حوزه تکنولوژی و مهندسی اقدام به برگزاری  پنجمین کنگره بین المللی مهندسی، تکنولوژی و علوم کاربردی را در شهر آوکلند نیوزیلند کرده است.

  لازم به ذکر است در راستای  برگزاری موفق دوره اول، دوم، سوم، چهارم کنگره  بازتاب بسیار گسترده آنها، کنفرانس پنجم با بهره گیری از تجارب گذشته ، اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبر جهان و نهادهای علمی پژوهشی فرصتی مناسب جهت تبادل  اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین و گردهم آوردن صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان، سیاستگزاران و مدیران، سازمان های ذی ربط و علاقه مند، مهندسین مشاور و متخصصان و علاقه مندان مباحث علوم مهندسی در تاریخ 10 دی ماه 1402 برابر با 31 دسامبر2023  برگزار خواهد شد. امید است برگزاری این کنگره امکان تبادل نظر و ایجاد ارتباط علمی با دانشگاه ها ومراکزتخصصی کشور و جهان در زمینه مفاهیم مشترک علوم و مهندسی وسایرموضوعات مرتبط با محورهای کنگره را فراهم سازد. بر این اساس، دبیرخانه پنجمین کنگره بین المللی مهندسی، تکنولوژی و علوم کاربردی با افتخار از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراکز علمی ، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می نماید با شرکت در برنامه های متنوع این کنگرهدر این رویداد مهم بین المللی مشارکت نموده وبا ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه دستیابی به اهداف فوق را فراهم سازند.

  پنجمین کنگره بین المللی مهندسی، تکنولوژی و علوم کاربردی

   

مقالات جدیدترین ژورنال ها