• جزئیات بیشتر مقاله
  • تاریخ ارائه: 1401/01/14
  • تاریخ انتشار در تی پی بین: 1401/01/17
  • تعداد بازدید: 267
  • تعداد پرسش و پاسخ ها: 0
  • شماره تماس ژورنال: 09361578210

  بررسی اهمیت و اهداف تبلیغات حرفه ای و تاثیر آن بر کسب و کار

  در این تحقیق به بررسی اهمیت و اهداف تبلیغات حرفه ای و تاثیر آن بر کسب و کار پرداخته گردید. در مرحله نخست اثر تبلیغات حرفه ای بر کسب و کار و سپس اهمیت تبلیغات حرفه ای بیان گردیده است. همچنین ویژگی های تبلیغات نوین، مراحل تبلیغات حرفه ای و در پایان نیز مزایای تبلیغات حرفه ای عنوان گردیده است.

  از نظر کارشناسان فروش و افراد باتجربه در امر تجارت بهترین راه برای معرفی کالا یا شغل در بازار رقابت و در نتیجه افزایش فروش، تبلیغات مؤثر و کاربردی است. تبلیغ در امور تجاری به قدری مهم است که یکی از ثروتمندترین تاجران قرن حاضر یعنی بیل گیتس میگوید:« اگر تمام سرمایه ام را از من بگیرید و تنها ده دلار برایم باقی بماند، حتما یک دلار از آن را برای سرمایه اولیّه اختصاص می دهم و نُه دلار باقی مانده را صرف تبلیغات خواهم کرد.

  یکی از اهداف تبلیغ حرفه ای خلق تصویر برند یا گرایش مطلوب عاطفی به سوی کالاست. درحقیقت خریدار کالای موردنیاز خود را میخرد اما برند یا نام تجاری را انتخاب میکند. زمانی که با تبلیغ حرفه ای بازار تقاضای شما بزرگ شود، نیاز به تولید بیشتر دارید و این یعنی مجبورید که سطح کار خود ارتقاء دهید؛ مثلا در یک کارخانه مجبورید سوله ها و دستگاه های خود را افزایش دهید یا حتّی مجبور خواهید شد تا در شهرهای مختلف شعبه های دیگری افتتاح کنید و در ادامه نیاز به کارمندان بیشتری پیدا می کنید؛ این به معنای پایین آوردن نرخ بیکاری در جامعه است.

سوال خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید :

با انتخاب دکمه ثبت پرسش، موافقت خود را با قوانین انتشار محتوا در وبسایت تی پی بین اعلام میکنید
مقالات جدیدترین رویدادها
مقالات جدیدترین ژورنال ها