• جزئیات بیشتر مقاله
  • تاریخ ارائه: 1401/04/28
  • تاریخ انتشار در تی پی بین: 1401/04/28
  • تعداد بازدید: 242
  • تعداد پرسش و پاسخ ها: 0
  • شماره تماس ژورنال: 09361578210

  تبیین مفهوم بازاریابی الکترونیکی و انواع بازاریابی الکترونیکی

  در یکی از ابزارهای تبلیغاتی که در بازاریابی الکترونیکی در دسترس سازمانها و بازاریابان قرار دارد اینفلوئنسرها یا افراد تاثیرگذار در رسانه‌های اجتماعی هستند. کسب‌وکارهای خرد یا کلان با اینفلوئنسرها همکاری می‌کنند تا محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند و مهم‌تر از آن اینکه برروی آنها تاثیر مثبت بگذارند.

  به‌عبارت دیگر، بازاریابی به وسیله اینفلوئنسرها یعنی استفاده تخصصی از مولفه یا کارکرد تبلیغات دهان‌به‌دهان در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی؛ چراکه یکی از فعالیت‌های قابل انجام در این نوع بازاریابی استفاده از تبلیغات دهان‌به‌دهان است به‌منظور جلب توجه مصرف‌کنندگان و سفارشی‌سازی خواسته‌های آنها، متخصصین تبلیغات، استفاده از سایت‌های رسانه اجتماعی را در تبلیغاتشان آغاز کرده‌اند.

  هدف آنها این است که کاربران را به اشتراک‌گذاری تصویر برند تشویق کنند و تبلیغات رایگان را توسعه دهند. از طرفی، میزان اثرگذاری تبلیغات بر مشتریان تا حد زیادی به نگرش مصرف کنندگان نسبت به تبلیغات بازمی‌گردد . لذا در جهان کسب‌وکار امروز بیشتر بازاریابان تلاش می‌کنند تا درک بیشتری از نگرش و عواطف مشتریانشان به دست آورند.  هدف تحقیق حاضر تبیین مفهوم بازاریابی الکترونیکی و انواع آن بوده است. این مقاله بر آن است ابتدا مقدمه ای از موضوع ارائه کند، سپس به تجزیه و تحلیل بازاریابی الکترونیکی پرداخته می شود.

سوال خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید :

با انتخاب دکمه ثبت پرسش، موافقت خود را با قوانین انتشار محتوا در وبسایت تی پی بین اعلام میکنید
مقالات جدیدترین رویدادها
مقالات جدیدترین ژورنال ها