جستجو در مقالات این دانشگاه:
همایش ، رویداد ، ژورنال
اینستاگرام تی پی بین
تعداد کل مقالات نمایه شده این دانشگاه : 16
 • موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد
  نوع دانشگاه : موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی
  آدرس دانشگاه : مشهد - بلوار سرافرازان - سرافرازان ۹ - موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری
  شماره تماس : 05138218810
  محققین این دانشگاه : 14 محقق
  مقالات منتشر شده : 16 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : 1385
  • تعداد دانشکده : 0
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 6 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 10 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1399/06/30
  • ایمیل دانشگاه :

  موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد

  موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری پس از کسب مجوز از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، با جذب دانشجو از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور ، در مهر ماه سال ۱۳۸۵ عملا فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را در پایتخت معنوی کشور (مشهد الرضا)؛  در ۳ رشته و با جذب ۲۳۰ دانشجو آغاز کرده است .

  این موسسه می کوشد با فراهم نمودن محیطی علمی برای دانشجویان ، آنان را برای ورود به بازار کار و حضور موثر و مفید در عرصه اجتماع ، آماده ساخته و به نیازهای آموزشی و پژوهشی روز افزون جامعه پاسخ گوید. این موسسه با برخورداری از پشتوانه علمی و فرهنگی ساختار تشکلاتی خود (هیات امنای و هیات موسس) و ارتباط با مراکز علمی و پژوهشی؛ با ایجاد ساختاری پویا و روزآمد و بهره مندی از کادر علمی و اداری مجرب ، و با تاکید بر بهبود مستمر کیفیت آموزش ، پژوهش و مشاوره تخصصی ، زمینه ها و امکانات لازم را برای پژوهش و نوآوری دانشجویان و اساتید فراهم ساخته و با ایجاد فضایی صمیمی و یادگیرنده ، برنامه های خود را به گونه ای طراحی می کند که دانش آموختگان بتوانند با نیل به کمال گرایی؛ افرادی موفق ، توانمند و مسئولیت پذیر برای خدمت به جامعه و کشور باشند.

  هم اکنون موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری با در اختیار داشتن ۲ ساختمان مجاور با فضایی به مساحت ۴۸۰۰ متر مربع عرصه و ۷۵۰۰ متر مربع اعیان به ارائه خدمات آموزشی وپژوهشی می پردازد ضمنا زمینی به مساحت ۳۱۰۰۰ متر مربع جهت توسعه موسسه خریداری شده است . موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری با تجهیز ۲۰ کارگاه و ۲۱ آزمایشگاه با مناسبترین دستگاه ها و ملزومات آزمایشگاهی امکانات بسیار مناسبی را برای دانشجویان فنی فراهم نموده است.

  رشته ها

  بخش فنی و مهندسی

  علوم پایه گروه علوم پایه گروه مکانیک و مکانیک خودرو گروه عمران گروه نفت گروه صنایع گروه برق گروه کامپیوتر گروه علوم گیاهی

  بخش هنر

  معماری‌و شهرسازی گروه معماری گروه معماری داخلی گروه شهرسازی گروه ارتباط تصویری گروه عکاسی گروه ادبیات نمایشی

  بخش مدیریت و علوم انسانی

  گروه روانشناسی گروه حسابداری و مدیریت

  توضیحات بیشتر