نهمین کنفرانس بین المللی یافته های نو در مامایی ، زنان ، زایمان و نازایی
سطح پشتیبانی : طلایی
اینستاگرام تی پی بین
همایش ، رویداد ، ژورنال
تاکنون مقاله ای برای این رویداد ثبت نشده است!!!
 • نهمین کنفرانس بین المللی یافته های نو در مامایی ، زنان ، زایمان و نازایی
  دسته بندی ها : تربیت بدنی - بهداشت - روانشناسی - علوم انسانی - مامایی
  سطح رویداد : بین المللی
  نوع رویداد : حضوری
  مهلت ثبت نام : 1401/10/30
  تاریخ انتشار : 1401/10/03
  دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  وضعیت رویداد : برگزار شده
  جزئیات بیشتر رویداد
  • مهلت ارسال چکیده : -
  • مهلت ارسال مقاله : 1401/10/30
  • زمان برگزاری : 1401/12/19
  • شهر محل برگزاری : تفلیس
  • دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  • شماره تماس دبیرخانه رویداد : 09050265032
  • ایمیل دبیرخانه رویداد: info[at]icmwmi.ir

  با استعانت از خداوند متعال، نهمین کنفرانس بین المللی یافته های نو در مامایی، زنان ، زایمان و نازایی (icmwmi 2022) در  19 اسفند ماه 1401 توسط" آکادمی بین المللی علوم  و مطالعات گرجستان "با مشارکت علمی و حمایت موثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی در کشور گرجستان و شهر تفلیس برگزار خواهد شد. باتوجه به اهمیت موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه ، دبیرخانه اجرایی کنفرانس انتظار دارد این همایش با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی ، برنامه ریزی، مدیریت و اجرا اعم از مسئولین، متخصصین ، مهندسین ، کارشناسان و صاحب نظران می باشد برگزار گردد.

  تا با ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش توسعه و ترویج علوم مامایی ، زنان ، زایمان و نازایی در این حوزه و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه گامی استوار برداریم.

  تاکنون گردهمائیهای متعددی پیرامون مسائل مختلف مامایی، زنان ، زایمان و نازایی برگزار شده است؛ اما با توجه به اهمیت موضوع توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین در جامعه و ضرورت تبادل اطلاعات صاحب نظران این حوزه، تیم برگزارکننده با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارایه دستاوردهای پژوهشی و علمی اندیشمندان، پژوهشگران و دست اندرکاران حوزه های مختلف همایش فوق را برگزار خواهد کرد.

  امید است با حمایت اساتید، دانشجویان، محققان و صاحب نظران عزیز این مرز و بوم بتوان گام های استواری در جهت توسعه و ترویج علوم مامایی، زنان ، زایمان و نازایی کشور عزیزمان برداشت.

  نهمین کنفرانس بین المللی یافته های نو در مامایی ، زنان ، زایمان و نازایی

  محور های مقالات کنفرانس عبارتند از:

  مامایی : سلامت مادر و کودک، بارداری و زایمان سالم، سلامت باروری در بحران، مشاوره و سلامت جنسی – باروری و ... 

  زنان : روانشناسی زن، زنان، تغذیه و سلامت، نقش زنان در سلامت خانواده، زنان و زایمان، سرطان های زنان، مشارکت اجتماعی زنان و ...

  زایمان و نازایی : تغذیه و ورزش، پیشگیری از ناباروری، ناباروری ناشی از سرطان و درمان های آن، بهداشت روانی، سلامت جنسی و ...

  بدیهی است که کلیه گرایش های مرتبط با رشته های فوق شامل محورهای کنفرانس می باشد و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به کنفرانس ارسال نمایند.

مقالات جدیدترین رویدادها