• بررسی نقش همخوانی ارزش برند بر روابط تجارت الکترونیک

  نویسندگان :
  جزئیات بیشتر مقاله
  • تاریخ ارائه: 1401/12/10
  • تاریخ انتشار در تی پی بین: 1401/12/11
  • تعداد بازدید: 177
  • تعداد پرسش و پاسخ ها: 0
  • شماره تماس ژورنال: 04533628475

  بررسی نقش همخوانی ارزش برند بر روابط تجارت الکترونیک

  تجارت الکترونیک شامل افزایش رشد تجارت، افزایش فروش و درآمد و سرمایه گذاری، افزایش سطح رفاه زندگی مردم، ایجاد فرصت های تجاری جدید برای صنایع و بنگاه های بازرگانی، افزایش فرصت های جدید شغلی، امکان ارائه خدمات و محصولات در سطح جهانی، جلوگیری از اتلاف وقت و کاهش ترددهای بی مورد، افزایش تضمین بازارها و ثابت دسترسی به آنها ناشی از بکارگیری قواعد متحدالشکل در هدف ایجاد محیطی بهینه برای عملکرد موثر و نتیجه بخش است.

  اقتصادهای مدرن فرض بر این است که هر دو طرف از تجارت منتفع می گردند وگرنه مبادله هرگز صورت نمی گیرد. با پذیرش این اصل میتوان ثابت کرد که چنانچه محدودیت های تجاری از میان ملل جهان رخت بر بندد رفاه تک تک انسان های روی زمین بدون تغییر هیچ عامل دیگری افزایش خواهد داشت. باید دانست که پیدا کردن فرد مناسب جهت کارهای مختلف بخش بسیار مهمی از مدیریت کسب و کار است.

  تعیین مشاغل مورد نیاز، آماده سازی تعاریف کارها، انتخاب و آماده سازی از جمله بخش های مختلف کار یک مدیر است. یک مدیر خوب معیارهایی از قبیل تنوع، اخلاق، سیاست و سایر پارامترهای مورد نیاز برای هر کار را در محیط کسب و کارش تشخیص می دهد. بر اساس نتایج این پژوهش می توان نتیجه گرفت ارزش برند بر تبادل الکترونیکی اطلاعات تأثیر معناداری دارد، ارزش برند بر الکترونیکی شدن فرآیند کسب و کار تأثیر معناداری دارد، ارزش برند بر اشتغال زایی در حوزه محصولات اینترنتی تأثیر معناداری داشته و ارزش برند بر تحقق ارزش از طریق زنجیره تأمین تأثیر معناداری ندارد.

سوال خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید :

با انتخاب دکمه ثبت پرسش، موافقت خود را با قوانین انتشار محتوا در وبسایت تی پی بین اعلام میکنید
مقالات جدیدترین رویدادها
مقالات جدیدترین ژورنال ها