تاکنون مقاله ای برای این دانشگاه ثبت نشده است!!!
 • دانشگاه پیام نور پل سفید
  نوع دانشگاه : پیام نور
  آدرس دانشگاه : پل سفید - خیابان شهید بهشتی - روبروی کلانتری 11 - دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
  شماره تماس : 01142421702
  محققین این دانشگاه : 0 محقق
  مقالات منتشر شده : 0 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : 1385
  • تعداد دانشکده : 0
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 0 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 0 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1399/06/30
  • ایمیل دانشگاه :

  دانشگاه پیام نور پل سفید

  دانشگاه پیام نور واحد پل سفید فعالیت رسمی خود را از مهرماه سال 1385 آغاز نموده است . این واحد دانشگاهی با تلاش مسئولین استانی و شهرستانی که مقدمات اجرایی این واحد دانشگاهی را بهمراه اعضای محترم هیئت موسس ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، شهردار ، اعضای شورای اسلامـــی ، فرهنگیــان ، اصنــاف ، بازاریان ، آموزش و پرورش ، جهاد کشاورزی ، بخشدار و دیگر مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان سوادکوه آغاز بکار نموده است.

  این واحد دانشگاهی در تاریخ 21/4/86 با حضور معاونت محترم طرح و توسعه پیام نور کشور و مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح گردید. این واحد فعالیت خود را با جذب دانشجویان فراگیر آغاز نمود، سپس در مهرماه 1386 با بیش از 300 دانشجو در 5 رشته به کار خود ادامه داد . و هم اکنون با قریب به 300 نفر دانشجو در 15رشته دانشگاهی به فعالیت خود استمرار بخشیده است .

  این واحد دانشگاهی در تاریخ 21/4/86 با حضور معاونت محترم طرح و توسعه وقت و هیأت همراه ، امام جمعه شهرستان ، ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان مازندران، مسئولین شهرستان سوادکوه و با حضور خانواده های معزز شهداء ، جانبازان ، ایثارگران ، اصناف ، بازاریان ، فرهنگیان و دانشجویان با خیر مقدم گویی توسط جناب آقای خالقی رئیس دانشگاه و سخنرانی ریاست دانشگاه پیام نور استان، امام جمعه و فرماندار محترم شهرستان رسما افتتاح گردید .

  توضیحات بیشتر

متاسفانه مقاله ای با مشخصات مورد نظر شما یافت نشد!!!

بازگشت به صفحه ی دانشگاه ها
مقالات جدیدترین ژورنال ها