تاکنون مقاله ای برای این رویداد ثبت نشده است!!!
 • چهاردهمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی
  دسته بندی ها : شهرسازی - بیو مواد - نانو مواد - الکترونیک - قدرت - مخابرات
  سطح رویداد : بین المللی
  نوع رویداد : حضوری
  مهلت ثبت نام : 1401/10/30
  تاریخ انتشار : 1401/10/01
  دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  وضعیت رویداد : برگزار شده
  جزئیات بیشتر رویداد
  • مهلت ارسال چکیده : -
  • مهلت ارسال مقاله : 1401/10/30
  • زمان برگزاری : 1401/12/19
  • شهر محل برگزاری : تفلیس
  • دبیرخانه رویداد : دبیرخانه دائمی رویداد
  • شماره تماس دبیرخانه رویداد : 09050265032
  • ایمیل دبیرخانه رویداد: info[at]icires.ir

  با استعانت از خداوند متعال، چهاردهمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی(icires 2022) در  19 اسفند ماه 1401 توسط" آکادمی بین المللی علوم  و مطالعات گرجستان "با مشارکت علمی و حمایت موثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی در کشور گرجستان و شهر تفلیس برگزار خواهد شد.

  باتوجه به اهمیت موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه ، دبیرخانه اجرایی کنفرانس انتظار دارد این همایش با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی ، برنامه ریزی، مدیریت و اجرا اعم از مسئولین، متخصصین ، مهندسین ، کارشناسان و صاحب نظران می باشد برگزار گردد.

  تا با ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش توسعه و ترویج علوم مهندسی در این حوزه و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه گامی استوار برداریم. تاکنون گردهمائیهای متعددی پیرامون مسائل مختلف علوم مهندسی برگزار شده است؛ اما با توجه به اهمیت موضوع توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین در جامعه و ضرورت تبادل اطلاعات صاحب نظران این حوزه، تیم برگزارکننده با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارایه دستاوردهای پژوهشی و علمی اندیشمندان، پژوهشگران و دست اندرکاران حوزه های مختلف همایش فوق را برگزار خواهد کرد. امید است با حمایت اساتید، دانشجویان، محققان و صاحب نظران عزیز این مرز و بوم بتوان گام های استواری در جهت توسعه و ترویج علوم مهندسی کشور عزیزمان برداشت.

  چهاردهمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی

  محور های مقالات کنفرانس عبارتند از:

   مهندسی برق - مهندسی مکانیک - مهندسی عمران - مهندسی کشاورزی - مهندسی معماری - مهندسی هوا و فضا - مهندسی متالوژی و مواد - مهندسی نفت - مهندسی کامپیوتر - مهندسی مکاترونیک - مهندسی فناوری اطلاعات - مهندسی معدن - مهندسی صنایع - مهندسی پزشکی و ...

  بدیهی است که کلیه گرایش های مرتبط با رشته های فوق شامل محورهای کنفرانس می باشد و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به کنفرانس ارسال نمایند.

مقالات جدیدترین رویدادها