جستجو در مقالات این دانشگاه:
همایش ، رویداد ، ژورنال
اینستاگرام تی پی بین
تعداد کل مقالات نمایه شده این دانشگاه : 6
 • دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان
  نوع دانشگاه : آزاد اسلامی
  آدرس دانشگاه : فلاورجان- بلواربسیج - بلواردانشگاه - دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان
  شماره تماس : 03137420134
  محققین این دانشگاه : 5 محقق
  مقالات منتشر شده : 6 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : 1366
  • تعداد دانشکده : 2
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 5 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 1 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1400/12/24
  • ایمیل دانشگاه :

  دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان

  دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان، در دوم مهرماه سال ۱۳۶۶ در شهرستان فلاورجان تاسیس گردید. این واحد در سال ۱۳۶۷ با رشته زبان و ادبیات عرب فعالیت آموزشی خود را آغاز کرد و در حال حاضر با ۲۹ مقطع و رشته تحصیلی، شامل : میکروبیولوژی در مقطع کارشناسی و ارشد، علوم جانوری درمقطع کارشناسی و ارشد، علوم گیاهی درمقطع کارشناسی و ارشد، بیوشیمی درمقطع کارشناسی و ارشد ، شیمی و فناوری اسانس و بیوفیزیک و زبان و ادبیات عرب در مقطع کارشناسی ارشد، زیست شناسی عمومی مقطع کارشناسی زیست شناسی سلولی و مولکولی بیوتکنولوژی درمقطع کارشناسی، زیست شناسی سلولی و مولکولی ژنتیک درمقطع کارشناسی، زبان و ادبیات فارسی، پرستاری و مامایی در مقطع کارشناسی، مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر درمقطع کارشناسی ناپیوسته،کودک یاری، حسابداری ، کامپیوتر ، نقشه کشی و معماری ، زبان انگلیسی و علوم تجربی در مقطع کاردانی، زبان و ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی ناپیوسته از مراکز معتبر دانشگاهی در استان اصفهان محسوب می گردد.

  هم اکنون این واحد دانشگاهی دارای بیش از2332 نفر دانشجو، 89 عضو هیات علمی تمام وقت و نیمه وقت و حدود 67نفر مدرس حق التدریس می باشد. شایان ذکر است که میزان استقبال دانشجویان از ثبت نام در این دانشگاه در چند سال گذشته افزایش چشمگیری داشته که شاید یکی از دلایل این مساله، پذیرش تک جنسیتی دانشجو در واحد فلاورجان باشد. این واحد دانشگاهی از سال ۱۳۸۲ با توجه به ماهیت رشته های تحصیلی خود و استقبال دانشجویان دختر از این رشته ها، طرح تک جنسیتی پذیرش دانشجو را اجرا نموده است.

  این طرح، علاوه بر ایجاد سهولت در انتخاب رشته و ادامه تحصیل دختران، رضایت ایشان و خانواده هایشان را نیز به همراه داشته است به نحوی که بررسی ها و نظرسنجی های انجام شده حاکی از رضایت خانواده ها و دانشجویان، به دلیل اجرای طرح تفکیک جنسیتی در این دانشگاه می باشد. گفتنی است که فضای آموزشی این واحد بالغ بر ۲۸۳۷۵ متر مربع است.

  این واحد دارای ۳۳ آزمایشگاه،۲ مرکز تحقیقات، ۹ کارگاه، کافی نت، یک سالن ورزشی، یک زمین بسکتبال، یک کتابخانه با ۴۳۵۶۶جلد کتاب در ۲۳۲۳۹ عنوان و ۱۰۲عنوان نشریه (۸۲عنوان به زبان فارسی، و ۲۰عنوان به زبان خارجی)، مسجد الزهرای دانشگاه ، سالن غذاخوری در دو طبقه با ظرفیت ۸۲۰ نفر برای دانشجویان و کارکنان و خوابگاه دانشجویی با پذیرش بیش از ۴۰۰دانشجو می باشد.

  توضیحات بیشتر
مقالات جدیدترین ژورنال ها