جستجو در مقالات این دانشگاه:
همایش ، رویداد ، ژورنال
اینستاگرام تی پی بین
تعداد کل مقالات نمایه شده این دانشگاه : 23
 • دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد
  نوع دانشگاه : آزاد اسلامی
  آدرس دانشگاه : مهاباد - کوی دانشگاه - دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد
  شماره تماس : 04442338608
  محققین این دانشگاه : 18 محقق
  مقالات منتشر شده : 23 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : 1365
  • تعداد دانشکده : 6
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 19 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 4 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1399/06/30
  • ایمیل دانشگاه :

  دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد

  ساختار دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد در سال 1365 با تلاش خستگی‌ناپذیر اعضای هیئت موسس، شکل گرفت. در سال 1366 با پذیرش 215 نفر دانشجو در رشته‌های دامپزشکی، عمران، ادبیات فارسی و امور زراعی فعالیت خود را آغاز کرد. اکنون، پس از گذشت 30 سال و ارتقای درجه واحد به بسیار بزرگ  در ادامه حرکت به سمت آرمانهای ارزشمند و متعالی آموزشی و پژوهشی پیش رو، مدیریت نوین و تحول‌مدار دانشگاه، نیل و اهداف جامع و فراگیری را در دستور کار خود قرار داده است.

  ناگفته پیداست که تمامی اهداف و برنامه‌های آموزشى، پژوهشی و فرهنگى دانشگاه بدون فضاها، امکانات و تجهیزات مختلف محقق نخواهد شد. از این رو، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد فضاهای آموزشی خود را مجهز به سلسله امکاناتی کرده تا از این طریق فرآیند تولید علم در این دانشگاه تسهیل گردد. بدون تردید، موفقیت و دستاوردهای مذکور در وحله اول با اتکال به الطاف باری تعالی و سپس به واسطه حمایت و پشتیبانی مسئولان، تلاش مستمر مدیران سابق، هدایت آگاهانه و بخردانه مدیریت فعلی، زحمات صادقانه اعضای هیئت علمی و کارکنان و با حضور سبز دانشجویان محترم و مردم شریف و قدرشناس آن شهرستان، حاصل شده‌است.

  رشته های تحصیلی

  مهندسی کامپیوتر مهندسی برق مهندسی مکانیک مهندسی عمران مهندسی معماری ریاضی - فیزیک - شیمی - پرستاری - مامایی - حقوق - حسابداری - علوم تربیتی - روانشناسی - علوم ورزشی - مدیریت - صنایع غذایی - علوم دامی - زراعت - باغبانی 

  توضیحات بیشتر
مقالات جدیدترین ژورنال ها