جستجو در مقالات این دانشگاه:
همایش ، رویداد ، ژورنال
اینستاگرام تی پی بین
تعداد کل مقالات نمایه شده این دانشگاه : 1
 • دانشگاه پیام نور کبودرآهنگ
  نوع دانشگاه : پیام نور
  آدرس دانشگاه : همدان - کبودراهنگ - بلوار ولایت - روبروی پایگاه سوم شکاری شهید نوژه
  شماره تماس : 08135223446
  محققین این دانشگاه : 1 محقق
  مقالات منتشر شده : 1 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : 1373
  • تعداد دانشکده : 0
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 1 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 0 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1401/10/19
  • ایمیل دانشگاه :

  دانشگاه پیام نور کبودرآهنگ

  دانشگاه پیام نور مرکز کبودراهنگ در سال 1373 با 35 نفر دانشجو در رشته ادبیات فارسی در ساختمانی که از طرف اداره آموزش و پرورش واگذار گردیده بود کار خود را شروع کرد.

  سپس در سال 1376 کار احداث فاز یک ساختمان شروع و در سال 1381 افتتاح گردید.در سال 1387 احداث فاز 2 دانشگاه آغاز گردیده است و در سال 1390 افتتاح گردید. هم اکنون نزدیک به 2000 دانشجو در 41 رشته-گرایش در این مرکز دانشگاهی مشغول به تحصیل می باشند و 25 کارمند و حدود 116 مدرس در حال خدمت رسانی به دانشجویان هستند.

  کادر اداری آموزشی دانشگاه شامل ریاست، معاونت، مسئول آموزش، کارکنان آموزش، مسئول حراست، مسئول امور رایانه، مسئول اداری مالی، کارکنان اداری مالی، مسئول امور فرهنگی دانشجویی، مسئول روابط عمومی، کارکنان انتظامات، خدمات، کتابخانه و .... می باشد.

  امکانات و تجهیزات آموزشی و رفاهی دانشگاه پیام نور کبودراهنگ

  داشتن دو ساختمان اداری و آموزشی - کارگاه های رایانه مجهز به اینترنت و اینترانت - کتابخانه و سالن مطالعه سالن اجتماعات - آزمایشگاه فیزیک، جغرافیا، روانشناسی و کشاورزی و خاک شناسی و ... -  زمین و فضای ویژه کار عملی دانشجویان کشاورزی و گلخانه - کلاسها مجهز به تلویزیون و دی وی دی پلیر و دیتا ویدئو پرژکتور -اتاق مجزا برای سه تشکل دانشجویی هلال احمر و انجمن های علمی فرهنگی و ورزشی دانشگاه پیام نور کبودراهنگ تنها از طریق سازمان سنجش و به 2 صورت آزمون سراسری و بدون آزمون در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد و تاکنون حدود 2000دانشجو از این دانشگاه فارغ التحصیل گردیده اند.

  توضیحات بیشتر
مقالات جدیدترین ژورنال ها