جستجو در مقالات این دانشگاه:
همایش ، رویداد ، ژورنال
اینستاگرام تی پی بین
تعداد کل مقالات نمایه شده این دانشگاه : 12
 • دانشگاه آزاد اسلامی گلپایگان
  نوع دانشگاه : آزاد اسلامی
  آدرس دانشگاه : گلپایگان - کیلومتر 5 جاده گوگد- سعیدآباد - دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان
  شماره تماس : 03157385771
  محققین این دانشگاه : 2 محقق
  مقالات منتشر شده : 12 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : 1379
  • تعداد دانشکده : 0
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 11 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 1 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1401/06/01
  • ایمیل دانشگاه :

  دانشگاه آزاد اسلامی گلپایگان

  دانشگاه آزاد اسلامی گلپایگان در اسفند ماه ۱۳۷۹ (۱۳۷۹/۱۲/۰۴)در ساختمانی به مساحت ۱۱۷۰ متر و در زمینی به مساحت ۱۴۸۵۰ متر مربع و با یک رشته تحصیلی کاردانی کامپیوتر با جذب ۱۰۷ دانشجو آغاز به کار کرد.

  در سال ۱۳۸۵ تعداد رشته های موجود به سه رشته در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و یک رشته در مقطع کارشناسی پیوسته افزایش یافت. دانشگاه آزاد اسلامی گلپایگان در سال ۱۳۸۷ با افزایش پذیرش دانشجو و ارتقا کیفیت و کمیت آموزشی به یک واحد مستقل تبدیل گردید.

  در سال ۱۳۸۹ با افزایش فعالیت های آموزشی و پژوهشی و جذب بیشتر اعضای هیات علمی تمام وقت به واحد متوسط ارتقا یافت. با تصویب رشته های کارشناسی ارشد از سال ۱۳۹۲ در گروه های تخصصی مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، صنایع غذایی و علوم دامی، فعالیت دانشگاه در حوزه تحصیلات تکمیلی آغاز گزدید.

  در سال ۱۳۹۶ با تصویب رشته پرستاری در مقطع کارشناسی ، ضمن پاسخگویی به مطالبه عمومی مردم شریف گلپایگان در این خصوص، رویکرد جدید دانشگاه و فصل نوین فعالیت های آن در حوزه علوم پزشی شروع شد. تعداد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گلپایگان در حال حاضر ۶۰۰ نفر می باشد و تاکنون ۳۴۰۰ نفر از این دانشگاه در رشته های مختلف فارغ التحصیل شده اند. تعداد اعضای هیات علمی واحد ۱۶ نفر  و تعداد کارکنان واحد ۱۷ نفر می باشد.

  توضیحات بیشتر
مقالات جدیدترین رویدادها
مقالات جدیدترین ژورنال ها