جستجو در مقالات این دانشگاه:
اینستاگرام تی پی بین
همایش ، رویداد ، ژورنال
تعداد کل مقالات نمایه شده این دانشگاه : 45
 • دانشگاه پیام نور ساری
  نوع دانشگاه : پیام نور
  آدرس دانشگاه : ساری - خیابان 15 خرداد - بیست متری اول
  شماره تماس : 01133258961
  محققین این دانشگاه : 39 محقق
  مقالات منتشر شده : 45 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : 1367
  • تعداد دانشکده : 0
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 38 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 7 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1399/06/30
  • ایمیل دانشگاه :

  دانشگاه پیام نور ساری

  دانشگاه پیام نور مرکز ساری در مهر ماه 1367 با 3 رشته ی دانشگاهی (ریاضی، ادبیات فارسی و علوم تربیتی) فعالیت خود را آغاز نمود . این مرکز یکی از بزرگ ‌ترین دانشگاه های آموزش از راه دور در استان مازندران بوده که در دستیابی به رشد و توسعه  خدمات ارزشمندی به جامعه نموده است.

  هم‌اکنون دانشگاه پیام نور مرکز ساری با دارا بودن مراکز نوآوری و رشد، مهارت های شغلی، مشاوره و خدمات روان شناختی و مرکز آموزش های آزاد و ضمن خدمت کارکنان و آزمایشگاه های مجهز و استاندارد، قطب الکترونیکی رشته مدیریت در کشور، کتابخانه مجهز در پنجاه رشته و گرایش تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.

  تعداد اعضای هیئت‌ علمی تمام‌وقت دانشگاه در حال حاضر ۴۰ نفر می باشد. این دانشگاه از بدو تأسیس تا به امروز، حدود 15000 دانش‌آموخته به جامعه تقدیم کرده است و تعداد دانشجویان این دانشگاه در سال تحصیلی  ۹۹ -۹۸ حدود 3200 نفر می باشد.

  رشته ها

  مهندسی برق -صنایع دستی- ارتباط تصویری- عکاسی- حقوق -ریاضی- آمار و علوم کامپیوتر -علوم تربیتی -زبان ادبیات فارسی و زبان ادبیات عربی- حسابداری و اقتصاد- مهندسی مکانیک - پزشکی فرش-نقاشی-مرمت بناهای تاریخی -جغرافیا-گردشگری شیمی- فیزیک- روانشناسی- مشاوره- علم اطلاعات و دانش شناسی -زبان انگلیسی- مدیریت -مهندسی عمران- اجرایی –پروژه- صنایع- ایمنی صنعتی- کتابت و نگارگری- طراحی پارچه– لباس و صنعتی -علوم اجتماعی- مطالعات خانواده- زمین شناسی- زیست شناسی- زیست فناوری و میکروبیولوژی -علوم ورزشی- الهیات و معارف اسلامی- مهندسی راه آهن- خودرو و هوافضا -هنرهای اسلامی و صناعی -علوم سیاسی و تاریخ- مهندسی نفت و متالوژی- مهندسی معماری و شهرسازی -مهندسی کامپیوتر- فناوری اطلاعات- رباتیک -علوم کشاورزی- علوم دامی- ماشینهای کشاورزی -مهندسی شیمی و پلیمر -علوم و صنایع غذایی - شیلات- زارعت- ژنتیک گیاهی -اقتصاد کشاورزی- ترویج و آموزش کشاورزی- مهندسی آب- منابع طبیعی- آبادانی روستا ها و علوم و مهندسی محیط زیست

  توضیحات بیشتر
مقالات جدیدترین رویدادها
مقالات جدیدترین ژورنال ها