جستجو در مقالات این دانشگاه:
همایش ، رویداد ، ژورنال
اینستاگرام تی پی بین
تعداد کل مقالات نمایه شده این دانشگاه : 51
 • موسسه آموزش عالی شهاب دانش قم
  نوع دانشگاه : موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی
  آدرس دانشگاه : قم - پردیسان - دانشگاه شهاب دانش
  شماره تماس : 02532317171
  محققین این دانشگاه : 24 محقق
  مقالات منتشر شده : 51 مقاله
  وب سایت دانشگاه : کلیک کنید
  وضعیت دانشگاه : فعال
  جزئیات بیشتر دانشگاه
  • سال تاسیس دانشگاه : ****
  • تعداد دانشکده : 5
  • مقالات منتشر شده در رویدادها : 31 مقاله
  • مقالات منتشر شده در ژورنال ها : 20 مقاله
  • تاریخ انتشار : 1399/06/30
  • ایمیل دانشگاه :

  موسسه آموزش عالی شهاب دانش قم

  دانشگاه شهاب دانش به عنوان اولين دانشگاه غيردولتی در زمينه فنی مهندسی در استان قم با تلاش تعدادی از اساتيد دانشگاه صنعتی اميرکبير با مجوز وزارت علوم، تحقيقات و فناوری کار خود را در سال 1385 آغاز نموده است هدف اصلی این دانشگاه ارائه آموزش عالی در سطح دانشگاه‌های خوب کشور و تربيت مهندسينی کارا در زمينه مهندسی برق، کامپيوتر، فناوری اطلاعات، عمران، معماری، صنایع، مکانیک و رشته های حسابداری، مدیریت، گرافیک و ... می باشد.

  اين دانشگاه در حال حاضر حدود چهار هزاردانشجو دارد. در آبان ماه سال 1396 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موافقت قطعی خود را با ارتقاء موسسه آموزش عالی شهاب دانش به دانشگاه شهاب دانش اعلام نمود. اين دانشگاه مجوز برگزاری رشته هوش مصنوعی درمقطع دکتری، 27رشته کارشناسی ارشد، 23رشته کارشناسی پيوسته، 8رشته کارشناسی ناپیوسته، 9رشته در مقطع کاردانی  را دارد. اين دانشگاه در در حال حاضر بيش از شصت هيات علمی تمام وقت و حدود دویست هيات علمی حق التدريسی دارد.

  امکانات دانشگاه:

  اين دانشگاه در حال حاضر بيش از پانزده فضای کارگاهی و آزمايشگاهی دارد که در اين فضاها حدود چهل کارگاه و آزمايشگاه مختلف ارائه می گردند. در زمينه کارگاه های و آزمايشگاه های رشته های داير (مهندسی برق، مهندس کامپیوتر، مهندسی پزشکی، معماری، عمران و ....) اين دانشگاه در سطح استان بی نظير است و در سطح کشور نيز از نظر تنوع آزمايشگاه ها و کارگاه ها درزمينه مهندسی برق دربين دانشگاه ها و موسسات دولتی و غيردولتی کم نظيراست و به عنوان يک دانشگاه مرجع مورد مشورت ساير موسسات می باشد. از آزمایشگاه تخصصی می توان به آزمایشگاه مکانیک سیالات، آزمایشگاه هیدرولیک، آزمایشگاه بتن و مصالح، آزمایشگاه مکانیک خاک، آزمایشگاه فیزیک، آزمایشگاه شیمی و مواد، آزمایشگاه هیدرولیک و پنوماتیک اشاره کرد و از بین کارگاه ها می توان به گارگاه های گره چینی، سفالگری، مصالح و ساخت، ماشین و خودرو، تراشکاری، تاسیسات الکتریکی، ورق کاری و جوشکاری، سیم پیچی اشاره نمود.

  همچنين اين دانشگاه دارای دو سايت کامپيوتر عمومی (خواهران و برادران) و چهار کارگاه کامپيوتر و یازده آتليه معماری است علاوه بر امکانات بالا، دانشگاه شهاب دانش دارای کتابخانه مجهز با بیش از 10000 جلد کتاب تخصصی، مسجد، سالن آمفی تئاتر، زمین چمن فوتبال، والیبال، بسکتبال ، سالن ورزشی سرپوشیده، سلف غذاخوری و بوفه نیز می باشد.

  توضیحات بیشتر
مقالات جدیدترین رویدادها